Wysyłka i zwroty

Wszystkie paczki z produktami zakupionymi w sklepie bihada.pl wysyłane są z siedziby firmy w Japonii, zarówno do Polski, jak i na cały świat. Koszt wysyłki dodawany automatycznie do każdego zamówienia  zależy od wagi i  przesyłki oraz od formy nadania. Dopuszczalna waga przesyłki wynosi do 2 kg. Czas oczekiwania na paczkę to okres od 7-14 dni, poza okresami świątecznymi, kiedy z to przyczyn niezależnych od nas dostawa może zostać opóżniona.

Rodzaje przesyłek:

Przesyłka nierejstrowana - jej wadą jest brak możliwości sprawdzenia przesyłki. Przesyłka nierejestrowana może zaginąć i w takim wypadku Sprzedawaca  nie ponosi odpowiedzialności, nie ma możliwości zgłoszenia reklamacji.

Przesyłka rejestrowana- wybierając opcję śledzenia mogą Państwo sprawdzić aktualny status przesyłki, zarówno po stronie Poczty Polskiej jak i operatora Japan Post. Na podstawie numeru z potwierdzenia nadania przesyłkę można śledzić na stronie internetowe. W przypadku zaginięcia takiej przesyłki nadawca może zgłosić reklamację po 14 dniach od daty nadania i wartość przesyłki może zostać zwrócona.

Od 1 lipca 2021 r. są nowe regulacje unijne, dotyczące zakupów poza Unią Europejską. Poczta Polska za zgłoszenie celno- podatkowe pobiera opłatę w wysokości 8,50 zł. Opłata dotyczy każdej przesyłki i jest to opłata stała.

Informujemy, że z powodu epidemii mogą wystąpić opóźnienia w doręczaniu przesyłek.

Paczki wysyłamy 3 razy w tygodniu-poniedziałek, środa, sobota.

Akceptujemy zwroty nieuszkodzonych towarów w terminie 14 dni od dnia odebrania Zamówienia.

Po otrzymaniu zwróconego towaru ( na polski adres) zwracamy sumę wartości zwróconego produktu/produktów. Zwrot płatności jest dokonywany na ten sam środek płatniczy, którym była dokonana płatność podczas składania zamówienia.